Najnowsze trendy marketingu mobile kluczem do sukcesu!

Reklamy Google Ads w marketingu mobile

Coraz więcej ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych. Tak popularne jeszcze kilka lat temu komputery stacjonarne, coraz częściej przegrywają z notebookami, smartfonami oraz tabletami pod względem komfortu i łatwości obsługi. Nic dziwnego, że obecnie, chcąc prowadzić efektywny marketing online, należy uwzględniać specyfikę urządzeń mobilnych. Jednym z najważniejszych narzędzi, pozwalających skutecznie zabiegać o uwagę użytkowników mobilnych jest reklama Google Ads. 

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz realizacji kampanii linków sponsorowanych i reklamy displayowej na urządzeniach przenośnych: smartfonach, tabletach oraz notebookach i netbookach. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, pomożemy Ci stworzyć reklamy, które angażują użytkowników oraz skłaniają ich do wejścia w interakcję z Twoją marką. 

Czym jest reklama mobilna i dlaczego warto w nią inwestować?

Podobnie jak desktopowe kampanie Google Ads (dawniej AdWords), również reklamy mobilne pozwalają budować popularność danej witryny. Kampanie linków sponsorowanych, komunikaty tekstowe, banery oraz klipy wideo, pomagają również kreować wizerunek marki czy zwiększać sprzedaż produktu lub usługi wśród użytkowników sieci. 

Chcąc pozyskiwać uwagę internautów, korzystających z urządzeń mobilnych, powinieneś w szczególności zadbać o odpowiednią widoczność kampanii Google Ads w:

  • sieci wyników wyszukiwania, 
  • sklepie Google Play, 
  • komunikatorach i aplikacjach mobilnych, 
  • Zakupach Google,  
  • sieci reklamowej, obejmującej m.in.: YouTube oraz inne popularne serwisy. 

Potencjał mobilnej reklamy sprawia, że jej właściwe wykorzystanie może przynieść reklamodawcom szereg korzyści sprzedażowych i wizerunkowych. 

Reklama Google: co możemy dla Ciebie zrobić?

Korzystając z naszych usług, szybko odkryjesz pełne spektrum korzyści, jakie zapewnia Ci odpowiednio zaprojektowana reklama Google AdWords. W zależności od tego, czy Twoim priorytetem jest zwiększenie liczby osób odwiedzających stronę internetową, wzrost pobrań aplikacji mobilnej, zachęcenie do zapoznania się z ofertą czy zwiększenie sprzedaży, proponujemy Ci skuteczne kampanie PPC zaprojektowane “na miarę” Twoich oczekiwań. 

Reklama w wynikach wyszukiwania Google

Dzięki kampaniom AdWords w wyszukiwarce link do Twojego serwisu natychmiast wyświetli się na samym szczycie organicznych wyników wyszukiwania, co wygeneruje dodatkowy ruch w Twoim serwisie. 

Kampania produktowa

Stworzymy i zrealizujemy dla Twojej marki kampanię produktową, pozwalającą zwiększyć sprzedaż dzięki odpowiedniej ekspozycji asortymentu w Zakupach Google.

Promocja w sieci reklamowej Google

Ponad 3 miliony serwisów powiązanych z wyszukiwarką Google umożliwia publikowanie banerów, tekstowych reklam Google oraz klipów wideo. Skorzystaj z tej możliwości, buduj popularność marki i sprzedawaj więcej! 

Kampanie Google Ads - skuteczna reklama na urządzeniach mobilnych 

Chcesz docierać do milionów użytkowników smartfonów, tabletów i notebooków? Już dziś postaw na skuteczną reklamę Google! Skontaktuj się z nami i odkryj pełnię korzyści, jakie może dać Twojej firmie mobilna kampania PPC. 

Źródło: https://www.grupa-tense.pl/blog/banery-reklamowe-google-ads-na-co-zwracac-uwage-podczas-tworzenia-grafik-w-sieci-reklamowej-google/
https://www.grupa-tense.pl/google-ads/