Atrakcje dla uczestników

Strefa rozrywki

 • W rozbudowanej Strefie Rozrywki będzie można przetestować, jak działają symulatory wyścigów, przejść się kładką nad przepaścią oraz sprawdzić się w jeździe na segway’ach. Będzie można również przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości i zmierzyć się z hordą zombie, czy wybudować miasto w Minecrafcie. 22 października w wydarzeniu wezmą udział Youtuberzy, m.in. Kubson, Mamiko, Vibe czy Dev. Będą na warszawskiej EXPO XXI w godzinach 11-16, żeby spotkać się z Tobą!
 • Na najaktywniejszych uczestników czekają liczne konkursy z nagrodami o wartości 150 tysięcy zł, m.in. drony, tablety, smartfony. Dla dzieci, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, seniorów oraz grup zorganizowanych wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Co dokładnie znajdziecie w strefie rozrywki?

 • Salon InGame przygotował dla Was atrakcje wirtualnej rzeczywistości. Na miejscu będziecie mogli wypróbować HTC Vive. Obejrzeć niezwykłe animacje, filmy 3d, zmierzyć się ze swoim lękiem broniąc się przed zombie. Drugą część stoiska będą stanowiły dwa stanowiska z Oculusami, gdzie sprawdzisz się jako kierowca rajdowy.
 • World of VR przygotował natomiast dwa stanowiska z Minecraftem. Dzięki HTC Vive zanurzycie się w świat, ciosajcie i układajcie bloki tak jak chcecie kształtując wirtualną rzeczywistość. Dla najszybszych w budowaniu planszy mamy nagrody! W drugiej części stanowiska będziecie mogli zmierzyć się ze swoim lękiem wysokości. Poczujcie jak wariuje Wasz błędnik i spróbujcie przejść kładką nad wirtualną przepaścią.
 • Wirtualnagra.pl dostarczy niezapomnianych emocji i wrażeń w oparciu o mobilne technologie. Przyjdź i przekonaj się, że wirtualna rzeczywistość jest dostępna dla Ciebie na wyciągnięcie ręki! Na tym stanowisku zmierzysz się ze swoimi lękami, szczególnie przestrzeni i wysokości. Zobacz także jak wygląda wnętrze ula od środka!
 • Jeżeli lubisz grać na Playstation, wpadnij na stanowisko Mediamat. Zmierz się z przeciwnikiem w wybranej dziedzinie sportowej i zdobądź nagrody.
 • W specjalnie wydzielonej strefie polatacie i pojeździcie dronami Parrota. To jedyna tego rodzaju szansa – sprawdź się jako operator, wygraj nagrody za najszybsze pokonanie trasy naziemnej. To nie koniec rywalizacji! Dzięki Tokantis zmierzysz się na prawdziwym torze rajdowym. Będziemy liczyć najlepsze czasy samochodów sterowanych telefonami.
 • A dla fanów Pokemonów mamy coś wyjątkowego. Przez cały dzień będziemy zwabiać Pokemony do PokeStopów zlokalizowanych w obrębie Expo. To wyjątkowa szansa dla graczy na złapanie nowych okazów do swojej kolekcji. Akcję obsłuży trener z Pozytywnie.pl.Kup bilet / Odbierz wejściówkę


Strefa edukacji

 • 21 i 22 października odbędą się także bezpłatne warsztaty programowania w Minecrafcie dla dzieci i młodzieży, dzięki którym przekonają się one, że komputer służy nie tylko do gier, a język programowania stanie się trzecim obowiązkowym, który powinny znać. Dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych zaplanowane są warsztaty LEGO-robotyki, które nie tylko wspierają pracę grupową, ale przede wszystkim rozwijają myślenie przestrzenne i umiejętność projektowania.


  Wystarczy zarejestrować się na stronie ,by wziąć w nich udział! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zapisz się jak najszybciej!

Zapisz się

Poznaj naszych sponsorów/partnerów

Rok 2014

Sponsor platynowy

Partner


Pobierz katalog

Rok 2015

Sponsor platynowy

PartnerPobierz katalog

Rok 2016

Offical media partners


Pobierz naszą aplikację już teraz

Bądź na bieżąco!

Aplikacja umożliwia komunikację między wystawcami, np. w celu umówienia spotkania. Informuje również na bieżąco o atrakcjach odbywajacych się na Mobility Days.

Pobierz aplikację